Začína play-off  PD  - TN  24.2.2018  o 18,00

Posledný zápas Prievidza - Svidník  3 : 0

bystrina volley logoVKP Bystrina SPU Nitra - VK Prievidza 3:0

Prvá prehra, komentár asistenta trénera...

G.Chocholák, asist. trénera :Dnes dlho očakávany zápas, na ktorý sme sa tešili  bol pre nás prvou vážnou previerkou v sútaži. Podľa očakávania priniesol dobrý volejbal, plný dobrých výmen. Určite bol  divácky podľa môjho názoru veľmi atraktívny. Bohužiaľ výsledok nehovorí úplnu pravdu, zaslužili sme si vyhrať aspoň set, veď v prvom, za stavu 24:23 sme mali možnosť set ukončit, ale smeč Šimka do autu nám túto radosť nepriniesol. Ťažko hladať pričinu prehry v čislach, lebo štatistika bola úplne vyrovnaná s družstvom Nitry a teda skutočný dôvod budeme musieť hľadať až v analýze videa. Rozhodli drobnosti, ktoré v určitých fázach setov zvladla Nitra lepšie, to sa musi Nitre uznať. Avšak nevidíme to v žiadnom prípade negatívne. Budeme sa musiet odstrániť  na drobne nedostatky, ktoré nam tento zapas ukázal. Rozhodovali detaily, možno aj málinko lepšia zohratosť Nitry, predsa len my máme mužstvo úplne nové, súper gro hracov z minulého roka, takže možno práve to bol ten rozdiel. V treťom sete sa Tréner snažil striedaniami nakopnúť hru, ale na víťazstvo to nestačilo. No predsa chlapci držali spolu, čaká nás ešte dlhá cesta do konca sútaže a za každu skúsenosť musíme byť vďační a zobrat si z nej ponaučenie, čo urcite urobime. Pozdravujeme fanúšikov a tešime sa na nich !