Začína play-off  PD  - TN  24.2.2018  o 18,00

Posledný zápas Prievidza - Svidník  3 : 0

TeamLogo 173Z Prešova bod za prehru 3:2

" V Prešove sme začali o pár minút neskôr,..

lebo sa pred nami hral ešte zápas ženskej extraligy Prešov-Slavia UK. Boli sme v trošku pozmenej zostave.Libero Nemec má problémy s chrbtom, tak sme ho museli nechať doma a na jeho miesto nastúpil Kubšo.

Prvý set sme začali koncentrovane, naťahovali sme sa so súperom o každý bod, no na konci setu sme dokázali lepšie udržať koncentráciu ako súper a vyhrali sme ho najtesnejším rozdielom.

Problémy nastali v druhom sete, kedy sme výborne rozbehnutý set nezvládli a Prešov začal zápas otáčať. Za stavu 9:6 pre súpera sme mali skvelú pasáž na 9:14, ale nasledne sme dostali šest bodov v rade a v koncovke sme set nedokázali vyhrať.

V tretom sete sme dostali najväčšiu príučku v doterajšom priebehu súťaže a jasne sme ho prehrali.

Zápas bol celý ako na hojdačke, každý chvilku ťahal pilku, takže štvrtý set bol zas v našej réžií.

No v tiebreaku išiel Prešov do vedenia hneď od začiatku setu.... nakoniec sme v koncovke dobre doťahovali, ale Hudák presným útokom do čiary ukončil zápas. Prehrali sme, ale Prešov si zaslúži absolutórium, myslím, že hrali na hranici svojich možnosti a bodaj by v našej extralige bolo takýchto zápasov čo najviac... Odnašame si jeden bod, dva sme nechali domácim a už sa musíme opät koncentrovať na sobotný zápas s Košicami. Priďte nás povzbudiť ! " G.Chocholák