Začína play-off  PD  - TN  24.2.2018  o 18,00

Posledný zápas Prievidza - Svidník  3 : 0

logo 1 1 mosca brunoe avs headerMosca Bruno Bolzano contro VK Prievidza

3 : 0  ( 3 : 2 )  32:30, 25:20,25:23,18:25,13:15

V stredu večer hrali naši volejbalisti v Bolzane s celkom talianskej  A2 prípravný zápas.

Gabriel Chocholák, asist. tr. :  „Začiatok sme mali dobrý. V prvom sete sme hrali dobre v obrane a na prijme podania, následne po dobrom príjme sme mali solídny útok. Bohužial sme ho tesne prehrali v koncovke setu a v ďaľsich dvoch setoch bol super lepši. Trošku sa nám znížila efektivita na útoku po príjme podania a tak sme súperovi nedokázali vzdorovať tak, ako v prvom sete. Určite sa prejavila aj únava z posledných dní, kde sme strávili veľa hodín v mikrobuse presunmi, taktiež treningovy program bol pomerne naročný a čas na oddych minimalný.

V posledných dvoch setoch obe družstva hrali v pozmenených zostavách a hra sa naklonila v náš prospech. Celkovo nám zápas ukázal niektoré negatíva, na ktorých treba zapracovať. Je treba hrať takéto zápasy, zistené poznatky sú doležité pre skladbu tréningov. Dnes sa presúvame do rakuskeho Aichdobu, kde zajtra o 18:00  (štvrtok) odohráme zápas proti miestnemu klubu a následne cestujeme domov do Prievidze.“

Taliani na svojej stránke venovali zápasu a nášmu tímu veľkú pozornosť.