Kadeti

 S Kadeti Michal ŠimoAdrián Krajčík Bronislav Fojtík Detko Adam Erik Matuška Erik Slobodník Filip Štepánek Jozef Samuel Detko Juraj Krajč Juraj Čavojský Noel Lehocký Patrik Kudra Matej Krajč 

 chýbajúcich doplníme, doplníme ?

 

M SR - Kadeti, oblasť Stred, 5. turnaj, Liptovský Mikuláš, 21.1.2018

Výsledky VK Prievidza:

ŠVK Tatran B. Bystrica - VK Prievidza            1:2 (24, -18,-18)
VK Prievidza - VK Rachmaninka L. Mikuláš    2:0 (20,19)
VK Prievidza - OZ Šport Žilina                         2:1 (-21,24,14)

VK Prievidza: Detko J.S, Čavojský J., Štepánek F., Jánoš A., Krajč M., Matuška E., libero: Detko A.D. (Krajč J., Kudra P.)

        Turnaj v Liptovskom Mikuláši bol pozitívny v tom, že sme dokázali vyhrať všetky stretnutia. Opäť sme sa nevedeli vyrovnať s malým priestorom v telocvični, hoci sme sa na to pripravovali. Opäť sme opakovali tie isté chyby. Čiastočne sme sa mohli spoľahnúť na náš servis a útok,  v ostatných herných činnostiach sme sa trochu trápili. A trápili sme sa opať v hlavách. Svojou ľahkovážnosťou sme dávali súperom šancu a opäť sme si vytvorili zbytočný tlak na seba. Potešiteľné je, že sme to ustáli aj s hráčmi z lavičky.

 

M SR - Kadeti, oblasť Stred, 4. turnaj, Žilina, 03.12.2017

Výsledky VK Prievidza:

VK Prievidza - OZ Šport Žilina                         2:0 (9,21)
VK Prievidza - VK Rachmaninka L. Mikuláš    2:0 (16,23)
ŠVK Tatran B. Bystrica - VK Prievidza             0:2 (-17, -24)

 

VK Prievidza:  Detko J.S., Štepánek F., Jánoš A., Krajč J., Krajč M., Lehocký N., libero: Detko A.D. ( Kudra P., Čavojský J.)

     Všetky naše zápasy mali rovnaký priebeh. Po solídnom výkone v prvom sete nastalo uspokojenie a súperi sa priblížili na tesný rozdiel v skóre. Treba poznamenať, že niektoré naše chyby opäť vyplývali aj z toho, že sme skúšali nové veci a chceli sme byť viac volejbalovejší. Napriek tomu tesnému skóre sme mali priebehy týchto setov a zápasov pod kontrolou. 

     Po polovici sútaže sme na prvom mieste pred B. Bystricou. O turnaja k turnaju je naša hra konzistentnejšia, postupne sa snažíme eliminovať naše čiastkové výpadky. Držíme si celkom slušnú úroveň podania. Tiež vieme, kde máme rezervy a kde musíme pridať, aby sme sa mohli priblížiť družstvám ako je napr. Svidník, Stará Ľubovňa, VKP,...

 

M SR - Kadeti, oblasť Stred, 3. turnaj, 12.11.2017, Banská Bystrica

 Výsledky VK Prievidza:
 
VK Prievidza - VK Rachmaninka L. Mikuláš                                2:0 (23,22)
VK Prievidza - OZ Šport Žilina                                                     2:0 (16,12)
ŠVK Tatran B. Bystrica - VK Prievidza                                         1:2 (23,-12,-10)
 
 VK Prievidza: Detko J. S., Čavojský J., Štepánek F., Jánoš A., Lehocký N., Matuška E., libero: Detko A. D. (Krajč J., Krajčík A., Fojtík B.)
 
    Podobný turnaj ako v u žiakov. Nemastné, neslané začiatky setov - potom sme postupne pridávali. Urobili sme dosť veľa vlastných chýb, viaceré z nich pramenili z nie dostatočnej koncentrácie. Opäť nás podržal servis, ktorým sme si pomohli v krízových situáciach. V zápase so Žilinou dostala priestor aj lavička a z hľadiska koncentrácie to bol náš najlepší zápas. Liptovský Mikuláš odohral proti nám svoje najlepšie stretnutie v sezóne, hral koncentrovane, na hranici svojich možností. Koncovky setov sme však zvládli. Banská Bystrica vydržala proti nám iba prvý set,  ostatný priebeh sme mali jasne pod kontrolou.
     Pozitívum je určite, že sme dokázali napraviť naše výpadky v koncentrácii a celý turnaj sme mali vo svojej réžii a nestrachovali sme sa o výsledky aj napriek našim zbytočným hlúpostiam, a tiež chýbám, ktoré pramenili aj z toho, že sme chceli riešiť niektoré situácie volejbalovejšie. Veľké plus bola atmosféra na ihrisku a aj v hľadisku proti domácim. Bodaj by sme takýto zápasov v takejto atmosfére hrali viac. Ďakujeme za povzbudzovanie našim mladším žiakom.

 

M SR - kadeti, oblasť Stred, 2. turnaj, 22.10.2017, Prievidza   FOTO z TURNAJA

 Výsledky:

  1.  VK Prievidza - OZ Šport Žilina                                         2:0 (10,14)
  2.  VK Rachmaninka L. Mikuláš - ŠVK Tatran B. Bystrica    0:2 (-22,-21)
  3.  OZ Šport Žilina - ŠVK Tatran B. Bystrica                         0:2 (-21,-23)
  4.  VK Prievidza - VK Rachmaninka L. Mikuláš                    2:0 (13, 27)
  5.  VK Rachmaninka L. Mikuláš - OZ Šport Žilina                2:1 (19,-22,9)
  6.  ŠVK Tatran B. Bystrica - VK Prievidza                            0:2 (-14,-19)

   VK Prievidza: Detko J. S., Štepánek F., Čavojský J., Jánoš A., Slobodník E., Lehocký N., libero: Detko A. D. (Kudra P., Matuška E., Krajč J., Krajč M., Krajčík A.)

  Michal Šimo , tréner : "Som rád, že sme výsledkovo a viac menej aj herne potvrdili, že za posledné roky sa nám doma darí. Dobre sme vstúpili do turnaja zápasom so Žilinou. Kvalitne sme podávali, súper mal problémi na prihrávke. S následným nedôrazným útokom súpera sme si poradili a vytvárali sme si dobré pozície na protiútok, ktoré sme aj premienali.V podobnom duchu sa niesol aj zápas s Liptovským Mikulášom, mrzí ma záver druhého setu, kde sme stratili koncentráciu a set aj zápas sme zbytočne zdramatizovali.Zápas s B. Bystricou sme mali celý čas pod kontrolou, chválim chalanov za to, že vytvorili priestor pre hráčov z lavičky vo všetkých zápasoch a oproti minulému turnaju sme zlepšili medzihru a čiastočne aj obranu."

 M SR kadeti, oblasť stred - 1. turnaj, Liptovský Mikuláš, 8.10.2017

Výsledky VK Prievidza:

  1. ŠVK Tatran B. Bystrica - VK Prievidza                     2:0 (23,26)
  2. VK Rachmaninka L. Mikuláš - VK Prievidza            2:0 (23,24)
  3. OZ Šport Žilina - VK Prievidza                                 1:2 (21,-15,-12)

VK Prievidza: Štepánek F., Čavojský J., Jánoš A., Krajčík A., Krajč J., Lehocký N. (Kudra P.)

     M.Šimo, tréner : "  Z dnešného turnaja som sklamaný a nahnevaný. Veľmi tažko sa mi hodnotí v tejto chvíli. Sklamaný som určite z výsledkov a vôbec z celkovej úrovne hry vo všetkých družstvách, s prostredím v akom sa hralo, tým sa nechcem dotknúť kolegov, využívajú len to čo môžu, ale je smutné koľko nových "fickoihrísk" zíva prázdnotou a pomaly v každom okresnom meste neexistuje adekvátna telocvična - hala pre indoorove športy.

Poďme k nám. Určité momenty v hre sme podcenili a vypomstilo sa nám to. Nemali sme dobrú medzihru, nemali sme dobrú obranu na sieti ani v poli. Nevedeli sme sa vysporiadať s priestorom, tentokrát so stiesneným. Samozrejme pri zlom vývoji setov a zápasov sme si zvýšili tlak na seba samých. Bojovali sme s tým a prinieslo nám to aspoň jedno víťazstvo, hoci síl ubúdalo, takže malé plus na konci turnaja. Nahnevaný som na to, že sme vycestovali len s torzom družstva. A nie je to otázka na hráčov...... Každopádne ak pochopíme čo sa dnes udialo, môže to byť obrovské plus pre nás všetkých."