Mladší žiaci

Juraj Tasch tréner

juraj   S Mladší žiaci   Mladší žiaciDominik Hrubina   Filip Mrena  Igor Stefko  Jakub Balcirak  Jakub Brzac  Juraj Gregor Juraj Obertik  Lukas Cirok  Mat Oller  Matus Chudy  Milan Macko  Rocky Kamensky  Samuel Krsko  Tobias Ondrcka  Tomas Simkovic  Jakub Gombarcik  

 17.2.2018  turnaj v 4kovom v Liptovskom Mikuláš.

  Zostava:  Juraj Gregor, Juraj Obertík, Jakub Brzáč, Milan Macko, Domino Hrubina, Maroš a Tomáš Šimkovičovci, Samo Krško, Tobias Ondrčka, Matúš Chudý,       Matúš Oller a Filip Mrena.

 Na turnaj sme cestovali po chrípkovej epidémii   Chalani v tomto turnaji konečne podali bojovný výkon vo všetkých zápasoch a zaslúžene zvíťazili. Našou silnou zbraňou bola hra v poli a nahrávka. Hlavne Tobias Ondrčka sa na tomto poste našiel. Aj ostatní chalani plnili pokyny trénera a tak sme konečne porazili všetkých súperov. Chalanom gratulujem k výsledku a ďakujem za disciplínu.

offf800

Výsledky: Prievidza: Zvolen A 2:0 (9, 18)
                 Prievidza: Zvolen B 2:0 (7,17)
                 Prievidza: Banská Bystrica A 2:0 (23,10)
                 Prievidza : Banská Bystrica B 2:0 (15,20)
                 Prievidza : Liptovský. Mikuláš 2 :0 (18,15)

 

11.2.2018 odohrali naši mladší žiaci ďalší turnaj v 6kovom volejbale v Banskej Bystrici

  Za VK Prievidza nastúpili: Igor Štefko, Maroš a Tomáš Šimkovičovci, Juraj Gregor, Jakub Brzáč, Milan Macko, Domino Hrubina, Matúš Oller a Ravi Bagin.

  V tejto súťaži hráme žiaľ celú sezónu iba proti dvom súperom. Keďže sa stretávame pravidelne, dobre poznáme svojich súperov. Tentokrát aj napriek snahe sa     nám nepodarilo zdolať oboch súperov. Banská Bystrica bola nad naše sily. Hlavne v útoku na sieti je toto družstvo stále lepšie.
   Výsledky: Prievidza : Banská Bystrica 1:3 (-20,12,-21, _16) a   Prievidza : Žilina 3 :1 (21,-14,19,15)

 

17. 1. 2018  v Žiline tretí turnaj mladších žiakov v 4kovom volejbale.  

Výsledky: VK Pd: Zvolen A 2:0 (13,16)

                 VK Pd : Zvolen B 2:0 (10,11)

                 VK Pd: L. Mikuláš 2:0 (14,10)

                 VK Pd: Žilina 1:2 (13,-24,-16)

                 VK Pd: B. Bystrica 0:2 (-13,-10)   

VK : Jakub Gombarčík, Jakub Brzáč, Juraj Gregor, Juraj Obertík, Matúš Chudý, Matúš Oller, Maroš Šimkovič, Tomáš Šimkovič, Dominik Hrubina, Tobias Ondrčka, Milan Macko, Igor Štefko.

   Vzhľadom na počet chlapcov trénujúcich v kategórii mladších žiakov (24) som na turnaj v 4kovom volejbale nominoval 12 hráčov. Tí boli rozdelení do dvoch družstiev a hrali zápasy "na preskačku", čo mohlo spôsobiť stratu koncentrácie počas dlhej prestávky. Obe družstvá si vybrali slabší zápas. Jedeno proti Banskej Bystrici a druhé proti Žiline. Nášmu družstvu stále chýba tzv. rozdielový hráč a v ťažších zápasoch aj bojovný duch. Na tomto turnaji sa k "skúsenejším" hráčom veľmi úspešne pripojili Tomáš Šimkoviš a Matúš Oller. Obaja sú tzv. víťazné typy a veľkí bojovníci, ktorí začali s volejbalom v septembri. Družstvo ml. žiakov je zložené z rovnocenných hráčov a pri výkonnostnom raste je prísľubom do budúcnosti. Veľkou devízou tohto družstva je výborný kolektív. Dokážu bez problémov prijať nových chalanov, pomôcť im na tréningu aj na zápase. 

Ďakujem chalanom aj rodičom za spoluprácu a podporu v tomto roku a už teraz sa teším na ten budúci.

Majstrovsvá SR oblasť stred , 3. turnaj  Žilina, 3.12.2017

V nedeľu 3.12.2017 sa v Žiline odohralo 3. kolo oblasti stred v 6kovom volejbale mladších žiakov. Tentokrát naši najmladší cestovali s jedným s rodičov a to klubovým štatistom a zároveň rodičom jedného z hráčov Rasťom Gombarčíkom. Tréner nemohol, lebo sa musel zúčastniť volebnej konferencie SVF v Poprade.

 VK PD : Jakub Gombarčík, Maroš Šimkovič, Tobias Ondrčka, Matúš Chudý, Dominik Hrubina, Juraj Gregor, Igor Štefko, Milan Macko.

Výsledky: VK PD: OZ Šport Žilina 3:1 (21,-17,12,14)

                 VK PD: Banská Bystrica 0:3 (-17,-21,-20)

Podľa informácii  chlapci podali bojovný výkon v oboch zápasoch. Našimi slabinami boli tradične chyby na podaní a vysoká chybovosť v koncovkách setov. Našou silnou stránkou je kolektívny duch a skvelá budúcnosť. Už sa na ňu teším. Na záver ešte ďakujem Rasťovi, že sa podujal chlapcov odviezť, doviezť, kaučovať a oprať dresy

 

Majstrovsvá SR oblasť stred , 2. turnaj B.B. 12. 11. 2017

VK Prievidza - OZ Šport Žilina :  2 : 3  (8,-24,23,-18,-6)

VK Prievidza -  Banská Bystrica   1 : 3 (-21.-16,18,-16). 

 VK PD i: Tobias Ondrčka, Milan Macko, Juraj Obertík, Matúš Chudý, Juraj Gregor, Jakub Brzáč, Maroš Šimkovič, Dominik Hrubina a Jakub Gombarčík.

   S výsledkom turnaja nemôžem byť spokojný pretože sme prehrali oba zápasy. Najprv s OZ Šport a potom s Banskou Bystricou . Obzvlášť ma mrzí zápas so Žilinou. Prvý set sme hrali výborne a vyhrali sme na 8. Potom sme však nepochopiteľne poľavili a napriek striedaniam a opakovanému pripomínaniu vlastných nedostatkov sme sa nedokázali skoncentrovať a zápas sme vlastnými chybami prehrali. Zápas proti domácej Bystrici sme už hrali lepšie. Hlavne Milan Macko a Maroš Šimkovič na poste nahrávačov ma prístupom potešili.

  Najbližší turnaj mladších žiakov hráme doma na Gymnáziu v nedeľu 19. 11. Tešíme sa na podporu ! J.Tasch

Majstrovsvá SR oblasť stred , 1. turnaj Prievidza 22. 10. 2017

Výsledky:  VK Prievidza : Tatran Ban. Bystrica 0:3 (-13, -14, -25)

                  VK Prievidza: OZ Šport Žilina            3:1 ( 21, -19. 23, 17)

                  Tatran B. Bystrica: OZ Šport Žilina     3: 1 (5, -23, 12, 17) 

 VK Prievidza : Juraj Obertík, Juraj Gregor, Jakub Gombarčík, Jakub Brzáč, Tobias Ondrčka, Matúš Chudý, Matúš Oller, Samo Krško, Milan Macko, Domino Hrubina, Maroš Šimkovič, Jakub Balčirák a Igor Štefko.

Prvý turnaj v tejto sezóne, ktorý ukázal naše prednosti aj slabosti sme odohrali v domácom prostredí.Družstvo mladších žiakov je poskladané z chlapcov ktorí trénujú už druhý rok a z nováčikov, ktorí s volejbalom iba začínajú. Preto výsledok tohto turnaja považujem za uspokojivý, pretože na ihrisku sa vždy medzi dvojročákmi snažil aj minimálne jeden nováčik. Našou slabinou, ako sa ukázalo je stabilita podania a spracovanie prvej lopty, či už podania súpera alebo v medzihre. Ale sme mladší žiaci a s takýmito chybami sa do sveta volejbalu vstupuje akosi prirodzene. Počas tohto turnaja sme zaviedli aj novinku- hru na libero. Túto pozíciu si "užil" Tobi Ondrčka, a musím uznať že veľmi dobre.   S pribúdajúcimi zápasmi a tréningovými hodinami sa výkony tohto družstva budú určite zlepšovať. Ako trénera ma veľmi teší, že medzi chlapcami , ktorí bojovali za farby VK Prievidza, nebol ani jeden, ktorý v telocvični nemal svojich fanúšikov. Ďakujem rodičom za parádnu atmosféru, ktorú vytvorili v zápase proti Žiline. Aj vďaka vám to chalani vyhrali.    Juraj Tasch

Generálny partner

MerTech

Mediálni partneri     

logoRTVwhite

Beta

MYPD