Starší žiaci

M SR - starší žiaci STRED - 6. turnaj B. Bystrica, 02.02.2018

Výsledky VK Prievidza:

VK Prievidza - ŠVK Tatran B. Bystrica                     1:2 (23,-23, -12)

OZ Šport Žilina A - VK Prievidza                              0:2 (-20,-19)

VK Prievidza - MVK Magnezit Revúca                     2:0 (27, 10)

 VK Prievidza: Čavojský J., Jánoš A., Kudra P., Hrubina D., Gombarčík J., Šúň M. T. (Mello M.)

    Turnaj v Banskej Bystrici nám nevyšiel úplne podľa predstáv. Mrzí nás prehra s domácimi. Trochu som to hráčom skomplikoval tým, že sa niektorí predstavili na iných postoch. Ale je to potrebné kvôli nie veľkej šírke nášho kádra, a tiež je to potrebné pre rozvoj hráčov.

     Chýbalo nám v niektorých momentoch väčšie nasadenie a hlavne komunikácia viazla. Produkovali sme veľké množstvo nevynútených chýb. Od skúsenejších hráčov som očakával viac zodpovednosti. Svoju hru sme predviedli až v poslednom zápase s Revúcou, druhý set bol výborný. 

     Budeme musieť ešte pretrieť obdobie chorôb a lyžiarskych výcvikov a pre prázdniny zamknutých telocviční, potom sa snáď vratime všetci k pravidelnosti a naša hra nám bude prinášať ešte viac radosti.

 

M SR - starší žiaci STRED - 5. turnaj B. Žilina, 13.01.2018 - Prievidza mala voľno  

M SR - starší žiaci STRED - 4. turnaj, Revúca, 02.12.2017

 

Výsledky VK Prievidza:

OZ Šport Žilina "B" - VK Prievidza                           0:2 (-21,-13)

VK Prievidza - ŠVK Tatran B. Bystrica                    1:2 (-23,23,-12)

VK Prievidza - MVK Magnezit Revúca                    2:1 (-16,23, 14)

VK Prievidza: Čavojský J., Krajčík A., Jánoš A., Kudra P., Šúň T.M., Hrubina D., libero: Gregor J.

   Štvrtý turnaj starších žiakov v Revúcej nás nezastihol v najlepšej pohode. Produkovali sme veľa nevynútených chýb, mali sme veľa výkyvov a body v jednotlivých setoch pribúdali v sériách, či už našich alebo súperových. Tentokrát sme neboli takí dôrazní na podaní ako v predošlých turnajoch. V mrazivej telocvični sme sa prispôsobili teplote prostredia a hybernovali sme, chýbal nám pohyb a nasadenie. Zo zimného spánku sme sa prebrali až v koncovke tretieho setu s domácou Revúcou. Matúš (Šúň) zvládol neľahkú úlohu na servise, súper sa zľakol výhry. A tak si pripisujeme do tabuľky iba jendu prehru s Banskou Bystricou.

    Počas najbližšieho turnaja máme voľno a po tomto turnaji (po polovici súťaže) budeme na prvom mieste. Výsledky sú fajn, chválim za ne chalanov, ale vieme, kde musíme ešte veľa pracovať. 

 

M SR - starší žiaci STRED - 3. turnaj, Žilina, 11.11.2017

Výsledky VK Prievidza:

OZ Šport Žilina "A" - VK Prievidza 0:2 (-18,-17)
OZ Šport Žilina "B" - VK Prievidza 1:2 (-14,23,-6)
VK Prievidza - ŠVK Tatran B. Bystrica 2:0 (17,14)

Nastúpili za VK Prievidza: Čavojský J., Kudra P., Jánoš A., Krajčík A., Šúň T. M., Hrubina D., (Mello M., Gombarčík J., Fojtík B.)

Výsledkovo opäť dobrý turnaj pre nás. V hre to bolo táké neurčité. Klasicky sme striedali dobré momenty s tými horšími. Príležitosť opäť dostali aj mladší žiaci a nováčikovia. Charakteristické pre všetky zápasy bol náš slabší rozbeh v priebehu jednotlivých setov. V druhej polovici sme sa vždy dostali do rytmu a mali sme navrch vo všetkých herných činnostiach. Som rád, že sme si znovu pomohli servisom. Tešíme sa na ďalšie turnaje, zápasy, tréningy.

 

M SR starší žiaci STRED - 2. turnaj   Prievidza, 21.10.2017

      Výsledky:

  1.  VK Prievidza - AVK Magnezit Revúca                          2:0 (10,15)
  2.  OZ Šport Žilina A - OZ Šport Žilina B                           2:0 (12,16)
  3.  AVK Magnezit Revúca - OZ Šport Žilina B                   2:0 (17,10)
  4.  VK Prievidza - OZ Šport Žilina A                                  2:1 (-25,19,16)
  5.  AVK Magnezit Revúca - OZ Šport Žilina A                   2:1 (-16,24,13)
  6.  VK Prievidza - OZ Šport Žilina B                                  2:0 (14,13)

  VK Prievidza: Čavojský, Jánoš, Krajčík, Kudra P., Hrubina, Šúň (Gregor, Fojtík, Mello)

  Michal Šimo, tréner : " Druhý turnaj starších žiakov sme odohrali dobre, priestor na ihrisku dostali aj novici. Tým výborne pomáhali skúsenejší hráči, v    organizácii hry na ihrisku nebol vážnejší problém. Veľmi dobre sme podávali. Najkvalitnejšie stretnutie sme tradične odohrali proti Revúcej. Určite máme ešte veľa práce pred sebou. Krok po kroku budeme odstraňovať nedostatky. Som spokojný s prístupom hráčov, ktorý mi dáva priestor postupne zapájať do hry dalších mladých hráčov."

 

M SR starší žiaci, oblasť stred - 1. turnaj, Banská Bystrica, 23.09.2017

Výsledky VK Prievidza:

VK Prievidza - MVK Magnezit Revúca 2:1 (21,-19,14)
VK Prievidza - OZ Šport Žilina "A" 2:0 (22,14)
ŠVK Tatran B. Bystrica - VK Prievidza 1:2 (-22,18,-15)

VK Prievidza : Čavojský J., Jánoš J., Krajčík A., Kudra P., Hrubina D., Gombarčík J.(Gregor J.)

Michal Šimo, tréner : "Novú sezónu sme odštartovali dobre. Najmä výsledkovo. Tým starších žiakov prechádza postupnou obmenou hráčov. Okrem tých skúsenejších, pribudli Jakub Gombarčík, Dominik Hrubina, Juraj Gregor, Bronislav Fojtík - ten však ešte dnes nemohol nastúpiť kvôli liknavosti svf, ďakujem mu za jeho prístup a pomoc svojimi hlasivkami na turnaji. Postupne budú pribúdať aj ďalší hráči z kádra našich mladších žiakov, ale aj nové tváre.
Všetci chalani dnes príkladne bojovali. Je začiatok sezóny, takže je pochopiteľné, že viazla trochu súhra, v celku dobre sme sa vysporiadali s organizáciou hry. Samozrejme, že sa musíme naďalej venovať intenzívne technike a od tých skúsenejších budem vyžadovať aj viac po taktickej stránke. Určite potešili oba zvládnuté skrátené sety, tak proti Revúcej ako aj proti Banskej Bystrici, kde sme dokonca prehrávali už 14:11. Chybami súpera a našou odvahou a túžbou po víťazstve sme to nakoniec zvládli.“

 

Generálny partner

MerTech

Mediálni partneri     

logoRTVwhite

Beta

MYPD